Hakkımızda

Hakkımızda

4KA Bilişim Hizmetleri  2007 yılından günümüze, bilgi teknolojileri konusunda farklı sektörlere uygun çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır. 

Çözümleri arasında danışmanlık, tasarım, satış, kurulum, network, outsourcing, altyapı çözümleri, teknik ve bakım hizmetleri bulunmaktadır. 

4KA Bilgisayar uzman ve eğitimli kadrosuyla teknolojiyi sürekli ve yakından takip ederek oluşan yenilikleri hizmet verdiği firmalara birebir taşıyarak onların yeni teknololiye adaptosyonunu sağlamaktadır. 

Teknolojinin gelişmesine ve değişmesine paralel olarak kaliteden taviz vermeden kendi standartlarını belirleyerek çözümlerini müşteri ihtiyaçlarına göre konumlandırıp müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir
 

Vizyonumuz:
Bilişim teknolojileri alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla,Türkiye’ de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

Misyonumuz:
Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak. 

Değerlerimiz: Güvenilirlik, Duyarlılık, Müşteri Odaklılık, Açıklık, Çözüm Odaklılık, Tutkulu Olmak, Esneklik. 
Güvenilirlik: Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.
Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye): Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.
Müşteri Odaklılık: Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.
Açıklık (Şeffaflık): İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.
Çözüm Odaklılık: Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.
Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.
Esneklik: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.
 
4KA Kalite Yönetim Sistemi 
Müşterilerine, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan 4KA, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Bu çerçevede Deta; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır. 

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri”  üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı “Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında; 
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,
Verimliliği sağlamak,
Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
Kalıcı müşteriler edinmek...

Şeklinde tanımlamış bulunuyoruz.